android polska tapeta

 

Wszelkie statystyki i informacje dotyczące rozwoju systemu Android mogą w ciekawy sposób przedstawić pewne zagadnienie. Tym samym cieszymy się, że możemy pomóc w badaniu dotyczącym stanu mobilnego systemu Google w Polsce. Pozwoli to określić typowego Polaka korzystającego ze smartfonów.

 

Ankieta, do której link możecie znaleźć poniżej, składa się z wielu rozbudowanych pytań toteż chcąc przystąpić do niej należy zarezerwować przynajmniej 10 minut wolnego czasu.

 

Klik!

 

Niemniej jednak im więcej osób weźmie udział w powyższym przedsięwzięciu tym lepiej autorzy będą mogli określić jak tak naprawdę wygląda, co preferuje i jakie ma zdanie na temat własnego smartfonu. Oczywiście wyniki ankiety przedstawimy, gdy tylko zostaną one udostępnione. Wtedy też będziemy mogli wyciągnąć wnioski dotyczące Polaków i dowiemy się tak naprawdę jaki smartfon jest dla nas idealny. Dodatkowo, jak można przeczytać na stronie, stworzony raport z pewnością przypadnie do gustu deweloperom, którzy dowiedzą się z jakich aplikacji najczęściej i najchętniej korzystamy.

 

Przewidywany czas ujawnienia wyników ankiety ustalony jest na 12-14 czerwca toteż jeszcze macie ponad dwa tygodnie, aby wziąć w niej udział i zachęcić swoj znajomych. Być może już teraz jesteście w stanie powiedzieć jak wygląda typowy Polak w odniesieniu do użytkowania smartfonów?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.