ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Jacy są polscy użytkownicy systemu Android? Weź udział w ankiecie określającej relację na linii Polak-smartfon

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
android polska tapeta

Wszelkie statystyki i informacje dotyczące rozwoju systemu Android mogą w ciekawy sposób przedstawić pewne zagadnienie. Tym samym cieszymy się, że możemy pomóc w badaniu dotyczącym stanu mobilnego systemu Google w Polsce. Pozwoli to określić typowego Polaka korzystającego ze smartfonów.

Ankieta, do której link możecie znaleźć poniżej, składa się z wielu rozbudowanych pytań toteż chcąc przystąpić do niej należy zarezerwować przynajmniej 10 minut wolnego czasu.

Klik!

Niemniej jednak im więcej osób weźmie udział w powyższym przedsięwzięciu tym lepiej autorzy będą mogli określić jak tak naprawdę wygląda, co preferuje i jakie ma zdanie na temat własnego smartfonu. Oczywiście wyniki ankiety przedstawimy, gdy tylko zostaną one udostępnione. Wtedy też będziemy mogli wyciągnąć wnioski dotyczące Polaków i dowiemy się tak naprawdę jaki smartfon jest dla nas idealny. Dodatkowo, jak można przeczytać na stronie, stworzony raport z pewnością przypadnie do gustu deweloperom, którzy dowiedzą się z jakich aplikacji najczęściej i najchętniej korzystamy.

Przewidywany czas ujawnienia wyników ankiety ustalony jest na 12-14 czerwca toteż jeszcze macie ponad dwa tygodnie, aby wziąć w niej udział i zachęcić swoj znajomych. Być może już teraz jesteście w stanie powiedzieć jak wygląda typowy Polak w odniesieniu do użytkowania smartfonów?

Sprawdź najnowsze wpisy