ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Redmi Note 10 z ekranem AMOLED 120 Hz

Redmi Note 10 na grafikach – kilka szczegółów przed premierą

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Redmi Note 10 pojawił się na kilku grafikach, które zapowiadają jego rychły debiut. Ten ma się odbyć 4 marca, czyli faktycznie już za chwilę. O sprzęcie mówiło się już od dawna, a w zeszłym roku pojawiły się nawet zdjęcia, które miały prezentować jego wygląd. Teraz można powiedzieć, że nie do końca pokrywają się z tym, co zaprezentowano teraz.

Redmi Note 10 na grafikach

Redmi Note 10 grafiki

Rynek urządzeń ze średniej półki cenowej to miejsce, gdzie Xiaomi dobrze się odnalazło. Seria Redmi pokazuje, że firma dalej ma na siebie pomysł, a ich smartfony są tymi, które warto rozważyć przy wyborze nowego sprzętu. Czy w przypadku Redmi Note 10 będzie tak samo? Tutaj dużo zależało będzie od tego, ile finalnie za smartfona przyjdzie nam zapłacić. Zanim jednak dowiemy się, ile urządzenie będzie kosztować, minie jeszcze trochę czasu. W pierwszej kolejności sprzęt zadebiutuje bowiem w Indiach, więc na jego przybycie do Polski musimy trochę zaczekać.

Redmi Note 10 grafiki

Teraz firma postanowiła częściowo przedstawić Redmi Note 10 na grafikach promocyjnych. Pokazano na nich fragmenty urządzenia i możemy zobaczyć m.in., że kamera do selfie będzie umieszczona centralnie. Wcześniejsze przecieki sugerowały, że ta ma znajdować się w lewym rogu ekranu, ale widać Redmi postanowiło coś zmienić. Firma zapowiada nowy wygląd smartfona, więc może czekać nas trochę niespodzianek. Do tego wiemy, że sprzęt będzie spełniał normę IP52, czyli mamy tutaj częściową ochronę przed pyłem oraz zachlapaniem.

Zobacz też: Ford także rezygnuje z samochodów spalinowych w Europie.

Redmi Note 10 grafiki

Procesorem zarządzającym zostanie Qualcomm Snapdragon, choć wcześniej mówiło się o MediaTeku. Najprawdopodobniej będzie to Snapdragon 750G, ale na potwierdzenie przyjdzie nam poczekać do debiutu Redmi Note 10. Jeżeli przecieki się potwierdzą, to główne oczko aparatu ma mieć matrycę 108 Mpix. Teraz można już tylko czekać na samą premierę, choć zapewne przed nią samą w sieci pojawią się jeszcze jakieś dodatkowe informacje o sprzęcie.

Źródło: Xiaomi / GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy