Lollipop Forest

 

Po pojawieniu się najnowszego systemu Android producenci prześcigają się w aktualizacjach swoich urządzeń. Wbrew wszelkim przewidywaniom liderem w tej kwestii okazuje się być Samsung . Niedawno ruszyła aktualizacja modelu Core Prime a dziś do listy telefonów które otrzymają Androida 5.0.1 Lolipop możemy dopisać kolejne urządzenie.

 

Producent potwierdza że lizaka otrzyma również Galaxy S5 mini, który do sprzedaży trafił w trzecim kwartale 2014r. Użytkownicy tego smartfona na aktualizację muszą jednak jeszcze trochę zaczekać. Samsung planuję wypuścić ją na rynek w drugim kwartale tego roku. Przypomnijmy model ten pracuję na czterordzeniowym Exynosie 3470 wspieranym 1,5 GB pamięci RAM. Posiada także 4,5 calowy wyświetlacz SUPER AMOLED o rozdzielczości 1280×720 .

 

Producent na dane i aplikacje przeznaczył 16GB pamięci wbudowanej jednak dodatkowo dał nam możliwość jej rozszerzenia poprzez karty pamięci do 64GB. Dodatkowo umieścił w nim także 8 megapikselowy aparat główny oraz 2,1 megapikselowy przedni aparat. Urządzenie zasila bateria o pojemności 2100 mAh.

 

Źródło: GsmArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Arkadiusz Melerski