Kolejne przesłanki na temat nowego Note’a pojawiają się w sieci

Newsy

Samsung-Galaxy-Note-5-concept-renders

 
Zniecierpliwieni fani Samsunga muszą jeszcze poczekać kilka miesięcy na oficjalne informacje odnośnie Galaxy Note’a 5. Nie przeszkadza to w spekulacjach i tworzeniu kolejnych renderów potencjalnego smartfona od Samsunga.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 
Urządzenie będzie posiadało bardzo podobny wygląd do modelu S6 z charakterystyczną ramką i tylną klapką. Grubość smartfona również ma nas pozytywnie zaskoczyć. Ekran 4K w technologii SAMOLED to raczej pewny punkt w specyfikacji tego telefonu, spodziewamy się też pamięci wewnętrznej do 128 GB. Takiego potwora będzie napędzał potężny akumulator o pojemności ponad 4000 mAh. Możliwe są także dwie wersje urządzenia i podobnie jak w przypadku S6, jedna z nich dostanie zakrzywiony ekran. Czego oczekiwalibyście od nowego Note’a?

 

Samsung-Galaxy-Note-5-concept-renders (1)

Źródło: Concept

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x