samsung galaxy s6 historia galaxy s

 

Samsung jest liderem mobilnego rynku nie bez powodu. Wszystko tak naprawdę zawdzięcza serii Galaxy S, która na samym początku była tańszą alternatywą dla iPhone’a, a jak się z czasem okazało, konkurentem z prawdziwego zdarzenia. Dodatkowo należy przypomnieć sobie konflikty prawne i takim sposobem mamy sukces.

 

Jednak czy tak naprawdę rodzina urządzeń Galaxy S bardzo się zmieniała? Z pewnością jeśli teraz spojrzymy w przeszłość i przypomnimy sobie pierwszy model z tej serii to zauważymy skok, ale patrzmy na kolejne modele i zwróćmy uwagę na najważniejsze zmiany. Właśnie w takim celu powstał następujący film obrazujący rozwój Galaxy S:

 

 

 

Ciężko mówić o obiektywizmie w powyższym filmie, ale z pewnością widać kiedy zrobiono skok do przodu, a kiedy zajęto się detalami. Galaxy S6 w stosunku do pierwowzoru to już zupełnie inny telefon. Łączą je tylko dwie cechy. Wciąż jest to flagowy smartfon firmy i obraz na nim prezentowany jest na wyświetlaczu SAMOLED – oczywiście odpowiednio ulepszanym.

 

Według Was który model z serii stanowił największą innowację i najlepiej wypadał w stosunku do ówczesnej konkurencji? Ja osobiście miło wspominam oryginalnego Galaxy S, z którym spędziłem długie godziny na jego modyfikowaniu.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.