wonder woman 3

Powstanie „Wonder Woman 3”. Twórcy zadowoleni z wyników drugiej części

2 minuty czytania
Komentarze

Warner Bros. oficjalnie potwierdził powstanie filmu „Wonder Woman 3”. Za kamerą ponownie stanie Patty Jenkins, a w roli głównej wystąpi Gal Gadot. 

Oficjalnie zapowiedziano „Wonder Woman 3”

https://youtu.be/qKUxMjPunUc

Film „Wonder Woman 1984” pojawił się w kinach na kilku światowych rynkach w połowie grudnia. W ubiegłym tygodniu trafił na ekrany w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale ze względu na obostrzenia związane z pandemią nie wszystkie kina są otwarte w tych krajach. Łącznie do tej pory produkcja zarobiła ok. 85 mln dol. Poza tym „Wonder Woman 1984” mogą bez dodatkowych opłat oglądać użytkownicy serwisu HBO Max w USA. WarnerMedia donosi, że w dniu premiery film obejrzała blisko połowa abonentów platformy. W piątek platforma potroiła czas oglądania w porównaniu ze średnią z poprzedniego miesiąca. W 2021 roku w takim modelu dystrybucji mają pojawiać się też inne filmy wytwórni Warner Bros. 

Kiedy pojawi się zapowiedziana trzecia część przygód Wonder Women? Wydaje się, że nieprędko. Reżyserka Patty Jenkins nakręci nowe „Gwiezdne wojny” – „Rogue Squadron” oraz film o Kleopatrze, w którym w głównej roli wystąpi Gal Gadot, czyli właśnie Wonder Woman. Jenkins i Gadot mają wspólnie pracować też przy „Wonder Woman 3”. Reżyserka napisze również scenariusz. 

Czytaj też: Najczęściej piracone seriale 2020 roku – serwisy VOD wiele nie zmieniły

W Polsce „Wonder Woman 1984” ma trafić do kin 22 stycznia, ale co najmniej do 17 stycznia wszystkie sale kinowe będą w Polsce zamknięte. Nawet jeśli rząd zdecyduje się na ich otwarcie, to z pewnością będą obowiązywać obostrzenia (np. 25 proc. zajętości sal), a przede wszystkim widzowie mogą z obawy o swoje zdrowie pozostać w domach. Pierwszy film z Gal Gadot w tytułowej roli zarobił na całym świecie 822 mln dol. W drugim kinowym filmie Wonder Woman przenosi się w czasie do lat 80. XX wieku. Stawia czoło dwojgu zupełnie nowych przeciwników: Maxowi Lordowi i The Cheetah. W obsadzie znaleźli się Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Kristen Wiig i Pedro Pascal.

Źródło: Deadline.com

Motyw