Google pozytywne opinie

Tryb Ciemny w wyszukiwarce Google – zmiany w wersji webowej coraz bliżej

2 minuty czytania
Komentarze

Tryb Ciemny w wyszukiwarce Google jest już testowany, więc niewykluczone, że niedługo pojawi się już u wszystkich użytkowników. Google tym samym konsekwentnie, choć dość wolno, wprowadza Tryb Ciemny w swoich produktach. I choć działania Google są wyjątkowo… wolne, to cieszy to, że w końcu przeglądarka uzyska dostęp do Trybu Ciemnego w wersji webowej.

Tryb Ciemny w wyszukiwarce Google

Tryb ciemny wyszukiwarka Google
Fot. 9to5Google

Korzystanie z Trybu Ciemnego jest dla wielu użytkowników wyjątkowo przyjemnym doświadczeniem. Nie tylko w aplikacjach, których używają na smartfonach. Tutaj Google ma już możliwość włączenia tego typu ustawień w większości swoich programów. Dalej nie we wszystkich, ale to zapewne tylko kwestia czasu, aż każda z aplikacji giganta z Mountain View dostanie taką możliwość. Teraz wygląda na to, że Tryb Ciemny w wyszukiwarce Google także będzie dostępny. Chodzi jednak o wersje webową, co nie zmienia tego, że to bardzo dobra informacja. Szczególnie dla tych, którzy pracują wieczorami czy w nocy.

Wtedy korzystanie z Trybu Ciemnego jest znacznie wygodniejsze. Możliwość jego włączenia nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich, ponieważ Google dalej testuje swoje rozwiązanie. Redaktorzy 9to5Google sprawdzili u siebie, jak to wygląda. Kolory są mocno stonowane i trudno wśród nich szukać mocnej czerni, a raczej mówimy tutaj o ciemnym szarym. Jednak komfort korzystania z takiego rozwiązania w nocy będzie zapewne gigantyczny.

Zobacz też: Bank Ochrony Środowiska także z Google Pay.

Sam kolor jest więc taki sam, jak w przypadku innych rozwiązań Google, gdzie wprowadzono Tryb Ciemny. Co ciekawe, na głównej stronie wyszukiwarki Google, dalej nie ma możliwości włączenia Trybu Ciemnego, choć to może jeszcze ulec zmianie. Cóż, trzeba teraz cierpliwie czekać na to, że ten tryb zacznie się pojawiać u użytkowników. Będziecie korzystać, a może nie widzicie w ogóle takiej potrzeby?

Źródło: 9to5Google

Motyw