Zbliża się weekend, więc czas na kolejną odsłonę akcji Happy Fridays – tym razem T-Mobile przygotowało synchrobooki Legimi dla swoich klientów. Jak odebrać bonus i czym w ogóle są synchrobooki? Za chwilę rozwiejemy wątpliwości.

Synchrobooki Legimi od T-Mobile – jak otrzymać prezent?

Synchrobooki to książki w nowoczesnym formacie. Charakteryzują się tym, że można czytać je i słuchać na przemian. To taki e-book i audiobook w jednym. Takie rozwiązanie ma spore zalety. Sprawdzi się u osób, które mają problem ze skupieniem swojej uwagi na jednej czynności. Pozwoli też nie rozstawać się w interesującą lekturą z powodu np. zmiany miejsca, w którym się znajdujemy.

Klienci T-Mobile mogą wybrać jeden z synchrobooków z zasobów Legimi i otrzymać go za darmo. Wystarczy odebrać bonus w aplikacji Mój T-Mobile lub wysłać SMS o treści HF pod numer 80800. W odpowiedzi otrzymamy link do strony, na której można aktywować rabat. Sprawi on, że cena wybranego przez nas synchrobooka wyniesie 0 zł. Czas na odebranie bonusu w aplikacji lub poprzez wysłanie SMS-a jest od 4 do 6 grudnia. Samą książkę można natomiast pobrać do 20 grudnia. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.

Czytaj także: 50 GB w nju mobile na święta – jak aktywować bonus?

Prezent mogą odebrać klienci indywidualni korzystający z usług na kartę magentowego operatora (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy), abonamentu (taryfa T i T DATA), a także oferty MIX (taryfa Frii Mix). To ostatnia w tym roku odsłona akcji „Happy Fridays” w formule, do której zdążyli przyzwyczaić się nasi klienci – poinformowało T-Mobile.

źródło: informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.