Najlepsze gry i programy w Sklepie Play w 2020 roku

Najlepsze gry i programy 2020 roku w Sklepie Play – dwie polskie gry na podium

2 minuty czytania
Komentarze

Co roku Google prosi użytkowników Sklepu Play, aby głosowali na swoje ulubione gry i aplikacje. Nie inaczej jest w tym roku. Głosowanie trwało do 23 listopada. Podczas niego ocenie były poddawane gry i programy z całego świata w różnych kategoriach. Google ogłosiła właśnie które produkcje zdobyły nagrody użytkowników. Warto dodać, że są również programy, które zostały pozytywnie ocenione przez samo Google. Dla tych znalazła się już inna kategoria.

Najlepsze gry i programy w Sklepie Play w 2020 roku

Najlepsze gry i programy w Sklepie Play w 2020 roku

Wyróżnionych zostało wiele produkcji, jednak zwycięzca w danej kategorii może być tylko jeden. Tytuł najlepszej aplikacji roku zyskał Disney+. Szkoda, że bez zabawy z VPN nie jesteśmy w stanie z niej skorzystać. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku to ulegnie zmianie. Jeśli chodzi o grę roku, to serca graczy zdobył tytuł SpongeBob: Krusty Cook-Off. Wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, ale Sklep Play to nie tylko miejsce, gdzie można nabyć gry i programy na Androida, ale także filmy i książki. Te dwie kategorie również zyskały swoje nagrody. I tak najlepszym filmem stał się Bad Boys for Life, natomiast książką If It Bleeds.

Zobacz też: Sztuczni ludzie trafią na smartfony Samsunga – nowe fakty o Galaxy NEON

Jeśli chodzi o ocenę pracowników Sklepu Play, to aplikacją roku jest Loóna: Bedtime Calm & Relax. Jest to program, który oferuje uspokajającą muzykę relaksacyjną i ułatwiającą zaśnięcie. Poza nią ma w swojej ofercie również historie, które można określić jako bajki na dobranoc. Jeśli zaś chodzi o grę roku, to według nich najlepszym tytułem było Genshin Impact, czyli coś, co można określić darmowym tytułem AAA. Poza tym są jeszcze pomniejsze kategorie, chociaż w nich zwycięzców jest zwykle kilku, a nie jeden. I tak wśród najlepszych gier idnie znajdziemy Cookies Must Die od naszego rodzimego Rebel Twins. Warto tu podkreślić, że inne gry tego studia również są wciągające. Pierwsze Dragon Hills to świetna gra mobilna na krótkie sesje. Kolejną kategorią, gdzie nagrodzono polską produkcję, są gry nastawione na rywalizację. W nich wyróżnienie dostał GWINT Wiedźmińska Gra Karciana.

Źródło: Google

Motyw