Samsung Galaxy Buds to seria bezprzewodowych słuchawek, o której na pewno słyszeliście przynajmniej raz. Najnowsza generacja, Galaxy Buds Live, która zadebiutowała w sierpniu razem z Galaxy Note20, wprowadziła do rodziny zupełnie nową konstrukcję. Popularnie nazywane fasolkami, zgromadziły zarówno wielkich fanów, jak i przeciwników. Mimo że świetnie dopasowują się one do uszu, to jednak Samsung najprawdopodobniej wróci do bardziej tradycyjnego rozwiązani. Okazuje się, że najnowsze bezprzewodowe słuchawki (Galaxy Buds 2?) tego producenta ponownie będą dokanałowe.

Fasolki są w porządku, ale Samsung chcę powrócić do klasycznej budowy swoich słuchawek Galaxy Buds 2

galaxy buds s21

Pojawiły się pierwsze pogłoski dotyczące najnowszej generacji słuchawek Galaxy Buds. Według nich Samsung nie będzie na tę chwilę kontynuował wizji zaprezentowanej przez Galaxy Buds Live. Potencjalne Galaxy Buds 2, wewnętrznie nazywane Beyond (z ang.: poza, ponad), prawdopodobnie wykorzystają dokanałową konstrukcję. Jednak z fasolek zaimplementowany i ulepszony zostanie system aktywnej redukcji szumów i hałasów (ANC). Dodatkowo Samsung podobno skupia dużą uwagę na trybie ambient, czyli przedostawania się dźwięku z zewnątrz. W ten sposób możemy słyszeć to, co się dzieje dookoła nas i wciąż cieszyć się muzyką.

Zobacz też: Europa kontynentem danych – co to oznacza według KE?

Niewykluczone, że Samsung zmieni swój plan wydawniczy słuchawek. Z racji, że nikt jeszcze nie postawił krzyżyka na fasolkach, to bezpośredni następca Galaxy Buds Live może pojawić się w drugim półroczu z Galaxy Z Fold3 lub Note21. Tymczasem w styczniu razem z Galaxy S21 powinniśmy oczekiwać premiery Galaxy Buds 2, a więc dokanałowych słuchawek. Jednak to jedynie domysły, więc poczekajmy na pierwsze zapowiedzi od Samsunga.

Źródło: Android Police, SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.