ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Red Dead Online samodzielna gra

Red Dead Online na dniach stanie się samodzielną i bardzo tanią grą

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

W 2018 roku ukazało się Red Dead Redemption 2, czyli niezwykle wyczekiwana gra Rockstara, która swojego czasu wzbudzała ogromne zainteresowanie wśród graczy. Produkcja szybko stała się hitem, a z czasem twórcy dodali do niej tryb sieciowy. Dobra wiadomość jest taka, że już na dniach wspominany tryb sieciowy stanie się osobną grą. Jakby tego było mało, Red Dead Online będzie można kupić bardzo tanio.

Data premiery Red Dead Online – kiedy zadebiutuje samodzielny tryb sieciowy RDR2 i ile będzie kosztował?

Red Dead Online samodzielna gra

Multiplayer w Red Dead Redemption 2 nigdy nie cieszył się przesadnym zainteresowaniem, ale Rockstar robi co tylko może, by przyciągać do niego nowych graczy. Kolejnym krokiem będzie wydanie Red Dead Online jako samodzielnej gry, co nastąpi już 1 grudnia. Wówczas produkcję będzie można kupić w cenie wprowadzającej równej 4,99 dolarów, co w naszym kraju powinno się przełożyć na 19,99 złotych. Od 15 lutego 2021 roku będzie trzeba wyłożyć 19,99 dolarów (ok. 75 złotych).

Zobacz także: Kontroler DualSense z PlayStation 5 z oficjalnym wsparciem na Steam

Gra będzie dostępna na PC, Xboxie One i PlayStation 4. Naturalnie produkcję będzie można odpalić również na najnowszych konsolach Microsoftu i Sony za sprawą wstecznej kompatybilności. Zainteresowane osoby muszą przygotować nawet 123 GB wolnego miejsca na dysku, bo tyle właśnie potrzebuje Red Dead Online. Decyzja Rockstara o uczynieniu trybu sieciowego z Red Dead Redemption 2 samodzielną grą nie powinna być dla nikogo przesadnym zaskoczeniem, bo dokładnie taka sama sytuacja miała miejsce z GTA Online, które ukaże się w przyszłym roku. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Źródło: The Verge

Sprawdź najnowsze wpisy