Panele fotowoltaiczne - cyberzagrożenia

Concept Energy rozpoczyna cykl podcastów o fotowoltaice – czego się z nich dowiemy?

2 minuty czytania
Komentarze

Concept Energy ogłosiło dziś swój nowy projekt, jakim jest cykl podcastów o fotowoltaice. Pierwsze dwa odcinki już się ukazały, a w planie są kolejne. Z przygotowanymi materiałami może zapoznać się każdy, ponieważ są one dostępne na platformie YouTube.

Cykl podcastów o fotowoltaice – co w pierwszym i drugim odcinku?

Fotowoltaika to dziedzina odnawialnych źródeł energii, której tempo rozwoju w naszym kraju robi wrażenie. Tania i ekologiczna energia, pozwalająca właścicielowi instalacji fotowoltaicznej na niezależność, zyskuje coraz więcej zwolenników. Szczególnie że w ramach projektu Mój Prąd można otrzymać dotację na inwestycję.

Concept Energy u Ciebie to nowa seria podcastów poświęcona właśnie fotowoltaice. W ramach cyklu pojawią się rozmowy z przedsiębiorcami i osobami prywatnymi, które postanowiły wypróbować energię ze słońca. Opowiedzą one o tym, co spowodowało decyzję o montażu fotowoltaiki i jakie mają wrażenia z jej użytkowania. Pojawi się też temat wysokości rachunków za prąd. Założenie jest takie, aby słuchacze, którzy zastanawiają się nad inwestycją w fotowoltaikę, otrzymali dawkę praktycznej wiedzy. W pierwszych odcinkach pojawiły się m.in. takie zagadnienia, jak oszczędności, które daje energia słoneczna oraz to, czy warto uwzględnić fotowoltaikę już na etapie budowy domu.

Czytaj także: Po przegranej Trumpa Huawei wzywa Wielką Brytanię do zmiany zdania

Energia elektryczna jest ważna dla nas wszystkich, a my chcemy uczyć korzystać z niej ekologicznie i oszczędnie. Poza tym branża OZE to kopalnia ciekawostek, a każda realizacja tak bardzo różni się od innej, że z pewnością będziemy mieli o czym rozmawiać – mówi Mariusz Lach, dyrektor komunikacji i marketingu Concept Energy.

źródło: informacja prasowa

Motyw