Huawei wytacza ciężką artylerię przeciwko konkurencji

1 minuta czytania
Komentarze
huawei, honor 6

Chiński producent znany w naszym kraju bardziej z produkcji low i mid-endowych telefonów, routerów i modemów, niż topowych smartfonów, przygotował bardzo ciekawą propozycję dla fanów sporych wyświetlaczy.

Honor 6 Plus został wyposażony w ekran o przekątnej 5.5 cala, ośmio-rdzeniowy układ Kirin 925 o taktowaniu 1,8 GHz, 3 GB pamięci RAM oraz naprawdę pojemną baterię – mieści ona 3600 mAh. Huawei ma jednak jeszcze dwa asy w rękawie, związane z tym modelem. Są nimi: podwójny aparat 8 MPx w technologii UltraPixel będący w stanie wykonać wyraźne zdjęcie nawet przy skrajnie niskim oświetleniu (dzięki przysłonie f/0.95) oraz obudowa wykonana ze stopu cynku, która ma zapewnić lepszą wytrzymałość oraz wrażenia dotykowe niż coraz częściej stosowane przez konkurencję aluminium.
Ciekawym rozwiązaniem jest przypisywanie lokalizacji do kart sim, dzięki czemu w określonych miejscach będą działać w wybrany przez nas sposób (na przykład polska karta automatycznie przestanie się łączyć z transmisją danych poza granicami kraju).

Jest to kolejny z ostatnio prezentowanych modeli, który kładzie nacisk na wysokiej jakości zdjęcia oraz wideo. Niedawno pisaliśmy o Lenovo Vibe Shot, a Google nawet wypuściło ciekawą, krótką reklamę prezentującą w zabawny sposób rosnące zainteresowanie mobilną
fotografią.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=WwSrL97kQSU[/youtube]

Źródło: Android Authori

Motyw