vibe shot, lenovo, mwc

Lenovo dalej próbuje namieszać na rynku…

1 minuta czytania
Komentarze
vibe shot, lenovo, mwc

Podczas, gdy cały świat skupia się na najpopularniejszych producentach jak Samsung, Sony czy HTC, ich konkurencja, a dokładniej firma Lenovo również zaprezentowała kilka ciekawych rozwiązań na tegorocznym MWC.

Najciekawszym z nich, według mnie jest Lenovo Vibe Shot. To sporych rozmiarów smartfon przygotowany z myślą o osobach, które w telefonie najbardziej doceniają możliwość uchwycenia ciekawych momentów z życia na zdjęciu lub filmie. Po pierwszych testach okaże się czy dzięki sześcioczęściowemu obiektywowi 16 MPx i funkcji zapisywania w formacie RAW możemy pomyśleć o rozstaniu się ze swoją ciężką, nieporęczną lustrzanką podczas podróży. Nieujawnione jeszcze podzespoły zostaną zamknięte w obudowie o grubości zaledwie 7,3 mm. Urządzenie dostępne ma być w czerwcu za 349 dolarów.

Lenovo Pocket Projector

Kolejną ciekawostką jest zapowiedź przenośnego projektora zapewniającego rozdzielczość 854×480 i spory rozmiar wyświetlanego obrazu, dochodzący do 250 cm wysokości. Wbudowana bateria pozwoli nam na około 2,5 godziny aktywnej pracy – powinna spokojnie wystarczyć na cały film pełnometrażowy odtwarzany przy pomocy karty microSD lub DLNA i Miracast. Spodziewamy się go na początku marca w cenie 349 dolarów.

TAB A10

Wśród nowych produktów znalazło się także miejsce dla muzycznego, 5,5 calowego smartfona pracującego pod kontrolą 64-bitowego procesora MediaTek MT6752, który wyceniono na 169 dolarów, a także 10-cio oraz 8-mio calowych tabletów o zbliżonych do niego podzespołach, wycenionych kolejno na 199 i 129 dolarów.

źródło: android Central

Motyw