Kupujcie One M8 póki możecie – słabsza wersja M8i już niedługo zastąpi zeszłoroczny model HTC

Newsy

HTC_One_M8

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Swego czasu wiele mówiło się o tym, że HTC chce skupić się na innym rynku urządzeń mobilnych niż dotychczas, a więc tylko i wyłącznie flagowe modele. Troszkę się to zmieniło, ale i tak wciąż Tajwańczycy opierają się przede wszystkim na One i jego odmianach. Niedługo do gry wejdzie kolejna.

 

O modelu M8i (ewentualnie M8s) już mogliście u nas poczytać. Teraz możemy powiedzieć nieco więcej na jego temat. W takim razie zobaczmy, co się zmieniło w stosunku do oryginalnego M8. Przeglądając specyfikację dochodzimy do jednego wniosku: nowy układ. Jednak czy lepszy? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie. Snapdragona 801 zastąpi jednostka oznaczona numerem 615. Także mamy mniejszą moc obliczeniową, ale w zamian pojawia się 64-bitowa architektura. Czy to będzie odczuwalna zmiana? Osobiście nie sądzę, aczkolwiek pozostaje pewien problem. Model M8i ma zastąpić zeszłoroczne flagowe urządzenie HTC. Jest to oficjalna informacja od oddziału firmy w Beneluksie, a ceny „nowego” smartfonu mają wynosić około 2000 złotych, a więc blisko 1000 złotych taniej niż One M9.

 

Czy to dobry biznes dla Tajwańczyków? Ewidentnie mamy do czynienia bazowanie na prestiżu serii One, ale znamy już lepsze modele z serii Desire. W takim razie co to za prestiż?

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x