ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Blizzard ogłasza finansowy sukces World of Warcraft: Shadowlands

Autor: Marcin Nic Kategoria: Newsy

Świętująca szesnaste urodziny gra World of Warcraft wydaje się nie zwalniać tempa. Fakt, do ilości abonentów z czasów Wrath of The Lich King może i daleko, ale najnowszy dodatek zapowiada się fascynująco. Nic więc dziwnego, że został on zamówiony przedpremierowo w rekordowej liczbie. Czy jednak wynik finansowy przełoży się na jakość gry i utrzyma przy sobie wszystkich graczy na dłuższy czas?

World of Warcraft: Shadowlands to największy finansowy sukces wśród dodatków do tej gry

sukces world of warcraft

Pod koniec ubiegłego miesiąca otrzymaliśmy nową datę premiery World of Warcraft: Shadowlands. Ósmy już dodatek do najbardziej popularnej gry MMORPG zadebiutuje jednocześnie na całym świecie już 23/24 listopada. Wydaje się, że będzie on bardzo miło wspominany przez włodarzy firmy Blizzard. Pochwalili się oni bowiem, że dodatek ten jest najczęściej kupowanym przedpremierowo ze wszystkich dotychczas wydanych do World of Warcraft rozszerzeń. Niestety, ale nie podano dokładnych danych, jednak dyrektor generalny firmy, Robert Kotick, chwali się sukcesem gry. Miejmy jednak nadzieję, że przełoży się to również na wysoką jakość ostatecznie wydanej gry. Przypomnijmy, że Shadowlands miało zadebiutować w październiku, jednak Blizzard nie był zadowolony ze stanu, w jakim znajdowała się gra. Nic dziwnego, bowiem podczas testów beta można było zauważyć, że wiele mechanik nie działa tak, jak powinno, a momentami gra stawała się wręcz niegrywalna.

Zobacz też: Sony obiecuje dalsze wsparcie dla PlayStation 4

Jakby nie patrzeć, to sukces World of Warcraft: Shadowlands zależy w głównej mierze właśnie od tego. Czy jednak deweloperzy stanęli na wysokości zadania i sprawią, że gra będzie grywalna? O tym przekonamy się za trzy tygodnie, kiedy to World of Warcraft: Shadowlands zadebiutuje na rynku. Oczekując premiery nowego dodatku, można tymczasem umilić sobie czas w World of Warcraft. Obecnie trwa bowiem event, którym świętujemy szesnaste urodziny tego MMORPG. Do 22 listopada zalogowanie się na serwer nagrodzone zostanie stosownym osiągnięciem oraz zwiększeniem ilości zdobywanego doświadczenia. Jeśli więc chcecie wylevelować dodatkowe alty przed wkroczeniem do „Krainy Cieni”, to jest to idealny moment. Zwłaszcza że niedawny level squish przyspiesza drastycznie zdobywanie poziomów.

Źródło: PCGamer

Sprawdź najnowsze wpisy