HBO GO to ścisła czołówka, jeśli chodzi o popularność w kategorii serwisów streamingowych z filmami i serialami w ofercie. Kluczem do sukcesu w tej branży jest regularne aktualizowanie zawartości swojej oferty, dlatego też na tytułowej platformie pojawiła się dziś jedna nowość. Niestety na niej się nie skończyło, bo usunięto też trzy produkcje, ale cóż – nic na to nie poradzimy.

Co nowego na HBO GO? Środa, październik 2020

Aktualizacja oferty HBO GO

Ciężko o dzień, w którym na HBO GO nie pojawiłoby się nic nowego. Zazwyczaj na platformie debiutuje kilka nowości za jednym razem, ale dziś mamy do czynienia tylko z jedną. Mowa o filmie dokumentalnym pod tytułem „Amerykańska dusza”, w którym Jon Meacham przygląda się obecnej, jak i przeszłej sytuacji politycznej Stanów Zjednoczonych. Produkcję można obejrzeć zarówno z napisami, jak i lektorem. Przechodząc dalej, oto lista filmów i seriali, które ostatnio opuściły HBO GO:

  1. Gdyby ulica Beale umiała mówić / If Beale Street Could Talk (2018) – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  2. Dora i przyjaciele / Dora and Friends: Into the City! (2014) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  3. Graves (2016) – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone

Zobacz także: Środowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Sprawdź, co dziś dodano na platformę!

Nie da się ukryć, że nie jest to najciekawsza aktualizacja biblioteki HBO GO w historii, ale cóż – i takie się zdarzają. Nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć, że przyszłe dni będą ciekawsze. Korzystacie z tej platformy? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.