W Indiach debiutuje właśnie POCO X3 w wersji bez dopisku NFC w nazwie i, jak wszystko na to wskazuje, bez tej technologii w specyfikacji. Indyjska wersja smartfona, który już został ogłoszony hitem na polskim rynku, ma jednak pewne inne atuty, których brakuje europejskiej wersji nowego smartfona od podmarki Xiaomi.

POCO X3 debiutuje w Indiach – czym się różni od wersji dostępnej w Europie?

fot. POCO India

Jeszcze we wrześniu POCO X3 będzie można kupić w Indiach. Patrząc na jego zdjęcia oraz specyfikację opublikowaną przez producenta na Twitterze, można na pierwszy rzut oka uznać, że to w zasadzie bliźniaczy model do naszego POCO X3 NFC, tyle że bez technologii umożliwiającej płatności zbliżeniowe telefonem.

POCO X3 posiada ten sam procesor, co europejski model POCO X3 NFC, taki sam ekran, a także identyczny certyfikat IP53. Są jednak różnice. Po pierwsze, bateria. POCO X3 NFC, którego możemy kupić m.in. w Polsce, posiada akumulator o pojemności 5160 mAh. Indyjski POCO X3 ma natomiast ogniwo, którego pojemność to aż 6000 mAh. Kolejna znacząca różnica to dostępne wersje pamięciowe. Nasz POCO X3 NFC występuje w wariantach 6/64 oraz 6/128 GB. POCO X3 w Indiach będzie można kupić również w wersji 8/128 GB.

Czytaj także: POCO X3 NFC sprzedaje się jak ciepłe bułeczki – czy kogoś to w ogóle dziwi?

Co z cenami indyjskiej wersji POCO X3? Przeliczając je bezpośrednio na złotówki, otrzymamy następujące dane:

  • POCO X3 (6/64 GB) – 889 zł
  • POCO X3 (6/128 GB) – 966 zł
  • POCO X3 (8/128 GB) – 1045 zł

źródło: POCO India

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.