Data Science Summit 2020 odbędzie się w tym roku w wyjątkowej formie, bo hybrydowej. Część z wydarzeń będzie transmitowana online, a tylko niektóre prelekcje będą odbywały się w tradycyjnej formie. To oczywiście w trosce o bezpieczeństwo użytkowników, bo sytuacja związana z koronawirusem to coś, czego nie można ignorować. Co czeka nas na wydarzeniu?

Data Science Summit 2020

Data Science Summit 2020
Data Science Summit 2020

W tym roku Data Science Summit 2020 zaplanowano na 16 października. Na wydarzenie można się już rejestrować, co oczywiście polecamy wszystkim zainteresowanym tematem data science. Czego możemy się spodziewać po samej konferencji? Poniżej znajdziecie informacje o niektórych wykładach oraz o samych targach Data Science Expo, które odbędą się równolegle do wydarzenia.

DSS to przede wszystkim ponad 12 równoległych ścieżek tematycznych i ponad 100 prezentacji prowadzonych przez najbardziej pożądanych ekspertów z Polski i zagranicy. W zakres tematyczny konferencji wchodzą m.in.:

– Artificial Intelligence, Machine Learning, Data Mining & Exploration

– Analityka i statystyka w informatyce

– Programowanie i narzędzia w data science – Python, R, Scala i inne

– Hurtownie danych, Big Data, Real Time Data Processing

– Cloud Computing w obszarze danych

– DataOps

– Wizualizacja danych, Business Intelligence, Raportowanie

– Trendy i innowacje data science

Równolegle do konferencji, w trakcie wydarzenia odbędzie się również Data Science Expo – wyjątkowe w skali kraju targi usług, rozwiązań i technologii, połączone z targami pracy. To tutaj będzie można spotkać czołowych pracodawców branży data science oraz zapoznać się z najnowszymi technologiami i usługami, jakie oferują wiodące organizacje tego obszaru. Oprócz tego organizatorzy dla wszystkich gości przygotowali liczne (stacjonarne w Warszawie) okazje networkingowe.

Zobacz też: Ceny gier na PlayStation 5 przyprawiają o zawrót głowy.

Zapowiada się więc naprawdę interesująco, więc warto się zapisać. Szczególnie że wykłady będą w formie online. Miło nam też poinformować, że zostaliśmy patronem medialnym wydarzenia, więc jeszcze o nim od nas usłyszycie.

Źródło: Data Science Summit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.