[CES] Razer prezentuje konsolę z Android TV

Newsy

forge

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Razer jest firmą kojarzoną przede wszystkim z akcesoriami dla graczy, i bez wątpienia w tym segmencie są wręcz wzorcem do naśladowania. Na tegorocznych targach CES zaprezentowali wyczekiwane od czasu Google I/O urządzenie – Forge TV.

 

Nazwa ta skrywa pod sobą niewielki (105mm x 105mm x 17mm), działający pod kontrolą Androida TV, set up box. Wyposażono go w Snapdragona 805 wspieranego przez 2 GB pamięci RAM, co pozwoli nam cieszyć się rozgrywką na ekranie telewizora w 1080p. Martwi ilość pamięci wewnętrznej, zaledwie 16 GB. Momentalnie można ją zapełnić wymagającymi tytułami. Dopełnieniem tej mini-konsoli są pad Serval, który można podłączyć także do telefonu, oraz klawiatura i mysz Turret, pozwalające nam na sterowanie w grach streamowanych z PC dzięki technologi Razer Cortex.

 

 

Razer Forge TV trafi do sprzedaży w pierwszym kwartale bieżącego roku, a kosztować będzie $99. Płacąc $149 otrzymamy dodatkowo jeden kontroler Serval. Dodatkowe kontrolery (konsola obsługuje ich maksymalnie cztery) to koszt po $79 każdy. Zainteresowani? Moim zdaniem to bardzo ciekawa alternatywa w stosunku do propozycji Asusa i ich Nexus Playera.

 

Źródło: Razer


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x