marsz anty-5G 50 zł

Chcieli zorganizować wielki marsz ANTY-5G. Zrobili zbiórkę i zebrali 50 zł

2 minuty czytania
Komentarze

Przedstawiciele polskiego środowiska przeciwników sieci 5G postanowili zorganizować zbiórkę na wielki marsz anty-5G – 50 zł to kwota, jaką udało im się zebrać, choć zbiórka została ogłoszona już jakiś czas temu i często jest udostępniana np. na grupach przeciwników 5G na Facebooku, które liczą tysiące członków. W filmie promującym zbiórkę jej organizator zwraca uwagę na problemy swojego środowiska i wytyka mu błędy.

50 zł na marsz anty-5G w Krakowie, czyli problemy przeciwników 5G

źródło: pomagam.pl

Omawianą zbiórkę na portalu pomagam.pl założył przedstawiciel społeczności przeciwników sieci 5G, przedstawiający się jako Nikodem Braun. Zebrane pieniądze mają pozwolić na zorganizowanie marszu, który przeszedłby głównymi ulicami Krakowa. Walka z 5G, całym elektrosmogiem, cenzurą i innymi szkodliwymi czynnikami jest niezwykle trudna – zaznaczają organizatorzy w opisie i proszą o wsparcie finansowe. Sam marsz miałby odbyć się 26 września.

Teoretyczny cel zbiórki to 2 tysiące zł. Tak naprawdę jej założyciel oczekuje znacznie większych kwot, o czym mówi w filmie załączonym do opisu zbiórki. Podaje także dane potrzebne do zrobienia przelewu. W filmie padają też liczne krytyczne stwierdzenia na temat polskich przeciwników sieci 5G. Wy nie umiecie nawet lajka dać […] ciągle uważacie, że wszystko się za was zrobi – mówi autor i porównuje kondycję polskiego ruchu anty-5G to działań globalnej społeczności. Potem jest coraz ostrzej. Koncerny, sejm i senat to są skorumpowani psychopaci – mówi Nikodem. W kilkunastominutowym nagraniu tłumaczy, że sam społeczeństwa przed masonerią nie uratuje. Technologia 5G jest po prostu rakotwórcza, czyli elektrosmogowa – podsumowuje autor zbiórki.

Czytaj także: Płonący maszt 5G w spocie Ministerstwa Cyfryzacji – resort stawia na mocny przekaz

26 września przez globalną społeczność anty-5G został ogłoszony jako światowy dzień protestu przeciwko technologii 5G. Marsz w Krakowie miałby być jej częścią, ale raczej nie będzie. Zebrane środki finansowe obecnie na to nie pozwalają. Zarzuty pana Nikodema co do samej technologii 5G pozostawmy póki co bez szerszego komentarza. Zachęcamy jedynie do weryfikacji informacji o 5G w oficjalnych, rzetelnych źródłach, choćby naukowych.

Motyw