samsung galaxy s6 metal aluminium

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

O wykonaniu wszystkich Samsungów jeszcze do niedawna mogliśmy powiedzieć tylko jedno – wszechobecny plastik, a dokładniej mówiąc to wszelkiego rodzaju tworzywa sztuczne. Tę niekoniecznie dobrą tradycje przerwał model Galaxy Alpha, a niedawno zmianę materiałów potwierdziły modele z serii Galaxy A.

 

W takim wypadku stworzenie kolejnego flagowego smartfonu z tworzyw sztucznych mogłoby zostać uznane za absurd, prawda? Samsung też tak pomyślał i jak co roku słyszymy, że kolejna wersja Galaxy S przełamie ten sam design, to samo wykonanie to najprawdopodobniej w tym wypadku z pewnością zostanie to uczynione. Możemy być tego pewni za sprawą ujawnionych zdjęć z linii produkcyjnej, które prezentują się następująco:

 

samsung galaxy s6 metal aluminium 2 samsung galaxy s6 metal aluminium 3

 

To, co właśnie zobaczyliście to aluminiowy szkielet, który będzie niejako kręgosłupem Galaxy S6. Oczywiście jak to bywa w takim wypadku, ciężko liczyć na oficjalne potwierdzenie producenta w potwierdzeniu tej informacji, gdyż zapewne będzie ona jednym z punktów na konferencji prezentującej kolejną edycję flagowego smartfonu Samsunga.

 

Sam fakt, że Galaxy S6 nadchodzi i jest już coraz bliżej nie powinien nikogo dziwić. Dzisiaj również ujawniono, że pierwsze egzemplarze tego modelu już trafiły do testerów w Indiach. Czego najbardziej oczekujecie od tego jakże ważnego modelu w portfolio Samsunga?

 

 

źródło: SamMobile

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.