Tak jest! Play mimo, że dopiero jako trzeci wprowadził do swojej oferty telefon z Androidem, to już niedługo będzie on posiadał w swojej ofercie dwa takie modele. Oprócz HTC Hero który jest w sprzedaży od kilku tygodni, będziemy mogli kupić także Samsunga Galaxy.

„Firma Samsung jako jedna z pierwszych przystąpiła do organizacji Open Handset Alliance i w pełni zaangażowała się w opracowanie najbardziej innowacyjnego telefonu komórkowego z systemem operacyjnym Android” – powiedział J. K. Shin, wiceprezes wykonawczy i dyrektor działu Mobile Communication firmy Samsung Electronics.
Następnie dodał – „Na rynku telefonów komórkowych od dawna zajmujemy pozycję lidera pod względem rozwiązań technologicznych i konsekwentnie wspieramy rozwój wszelkich istniejących systemów operacyjnych. Dzięki wprowadzeniu do naszego portfolio modelu Galaxy możemy zaoferować klientom jeszcze lepszy wybór produktów i jeszcze większe korzyści”

Samsung Galaxy prawdopodobnie ma być dostępny już od tego poniedziałku i to taniej niż HTC Hero. Dla przypomnienia najważniejsze jego zalety to wyświetlacz w najnowszej technologii AMOLED, 8GB pamięci oraz aparat 5MPx z flashem. Pełną jego specyfikację można przeczytać tutaj: Samsung Galaxy

Skomentuj na Największym Polskim Android Forum

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).