Call of Duty: Warzone to bardzo ciepło przyjęta darmowa gra typu battle royale. Jej premiera odbyła się 10 marca, a od tego czasu hit studia Infinity Ward tylko zyskuje na popularności. Teraz firma pochwaliła się na swoich profilach na portalach społecznościowych, że Warzone przekroczył kolejny kamień milowy. Twórcy mają co świętować, bo takich liczb z pewnością zazdrości im niejedno studio.

Liczba graczy Warzone robi wrażenie – Infinity Ward po raz kolejny pochwaliło się imponującym wynikiem

Tryb Warzone, będący odnogą Call of Duty: Modern Warfare, okazał się strzałem w dziesiątkę. Kiedy produkcja wchodziła na rynek, konkurencja była naprawdę silna, przez co mało kto sądził, że gra odniesie aż tak duży sukces. Teraz Infinity Ward zdradziło, że Warzone ma już ponad 75 milionów graczy. Wynik ten wyszedł oczywiście po zsumowaniu statystyk z PC, PlayStation 4 i Xboxa One.

Zobacz także: Usługi Facebooka na OnePlus – preinstalowane piekło dla użytkowników?

Nie da się ukryć, że tak duża liczba graczy robi wrażenie i pokazuje, że Warzone cały czas rośnie w siłę. Stały wzrost z pewnością nie byłby możliwy, gdyby nie kapitalne wsparcie Infinity Ward. Nowości w grze pojawiają się regularnie, a wszelkie błędy są naprawiane błyskawicznie. Jakby tego było mało, firma bardzo dobrze żyje ze społecznością graczy. Przez ostatnie lata gry z logiem Call of Duty miały łatkę „skoków na kasę”, ale Warzone, jak i samo Call of Duty: Modern Warfare, zdecydowanie zerwało z tym niechlubnym określeniem. Oby tylko Activision nie zdecydowało się wrócić na poprzedni tor przy okazji premiery kolejnej odsłony serii.

Źródło: Twitter (@CallofDuty)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.