Promocja w AppGallery – pobierz aplikacje WP Pilot i oglądaj za darmo

Newsy

Wystartowała nowa promocja w AppGallery, czyli sklepie z aplikacjami od Huawei. Użytkownicy, którzy zdecydują się na pobranie aplikacji WP Pilot, będą mogli przez okres dwóch tygodni korzystać za darmo z pakietu startowego telewizji internetowej. To już kolejna akcja Huawei, która pokazuje, że warto korzystać z ich rozwiązania, czyli Huawei Mobile Services.

Promocja w AppGallery

Promocja w AppGallery
Fot. Huawei AppGallery

Na czym dokładnie polega ta promocja w AppGallery? Otóż trzeba ze sklepu firmy pobrać aplikację WP Pilot, a wygenerowany przez nią kod wpisać na specjalnej stronie. Robi się to w miejscu, gdzie trzeba wybrać metodę płatności. Oczywiście trzeba także zarejestrować się w WP Pilot, co jest poniekąd oczywiste. Co otrzymuje się w zamian? 14-dniowy okres startowy (Starter Plus), który pozwala na oglądanie ponad 30 kanałów przez Internet bez żadnych reklam. Wśród kanałów, które wchodzą w skład pakietu, znajdziemy m.in. TVN, Polsat, TVP 1 oraz TVP 2 czy Stopklatkę lub Zoom Tv.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dla kogo przeznaczona jest promocja? Ta ma być dostępna zarówno dla smartfonów Huawei, które korzystają z Google Mobile Services, ale także tych z Huawei Mobile Services. Te ostatnie to modele z serii Huawei P40 – P40, P40 Pro, P40 Pro+, P40 lite, P40 lite E, Mate 30 Pro, Y6p, Y5p, a także tablety MatePad, MatePad Pro oraz MatePad T8.

Zobacz też: W Google Maps będzie można śledzić… innych użytkowników.

WP Pilot to jedna z najpopularniejszych w Polsce platform do odbioru tradycyjnej telewizji w wersji online. Umożliwia oglądanie ponad 100 kanałów telewizyjnych, z czego ponad 30 stacji jest dostępnych w darmowym pakiecie. W ofercie WP Pilot dostępne są stacje ogólnotematyczne, informacyjne, filmowe, sportowe oraz te, skierowane do najmłodszych. Usługa jest dostępna poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI w kwietniu 2020 roku z WP Pilot korzystało 2,4 mln Polaków.

Źródło: Huawei Informacja prasowa


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x