Nexus 9 doczekał się pierwszych poprawek

Newsy

N9-grid1-1600

 
Pierwsi posiadacze nowych Nexusów narzekali na niektóre elementy budowy ich urządzeń, które zostały wykonane dosyć mizernie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Chodzi tutaj o przycisk zasilania i głośności będące zbyt luźne i mało solidne. Dodatkowo, cały tylni panel został źle spasowany i trzeszczał w niektórych egzemplarzach. HTC wzięło sobie to do serca i już teraz możemy kupić Nexusy z nowymi, głębiej osadzonymi przyciskami łatwiejszymi do obsługi, a tył urządzenia stał się sztywniejszy.

 

HTC przyzwyczaiło nas do wysokiej jakości swoich produktów więc takie problemy wydają się dziwne. Mamy nadzieje, że tajwański producent ostatecznie pozbył się konstrukcyjnych wad.

 

sdf

Źródło: phonearena .com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x