Galaxy Buds Live

Galaxy Buds Live z ANC to już pewne – co jeszcze wiemy o słuchawkach?

2 minuty czytania
Komentarze

Galaxy Buds Live z ANC, czyli aktywną redukcją szumów, zostały właśnie potwierdzone. Oczywiście nieoficjalne, bo premiera sprzętu ma odbyć się 5 sierpnia. Jednak do sieci wyciekła już instrukcja obsługi urządzenia, która zdradza kilka jego funkcji. Warto czekać na nowe słuchawki od Samsunga?

Galaxy Buds Live z ANC

Galaxy Buds Live z ANC
Fot. Galaxy Buds Live / WinFuture

Nowe fasolki od Samsunga powinny mieć funkcję redukcji szumów z otoczenia, więc osoby, które zamierzają kupić nowy sprzęt, mogą spać spokojnie. Oczywiście może zdarzyć się tak, że przecieki na temat Galaxy Buds Live z ANC okażą się nieprawdziwe, ale jakoś trudno nam w to uwierzyć. Samsung nie powinien teraz „odpuszczać” żadnego ze swoich sprzętów, bo konkurencja jest na tyle mocna, że musi czymś przekonać do siebie tych niezdecydowanych. ANC w słuchawkach bezprzewodowych z pewnością podwyższy ich cenę, ale to rzecz, która wręcz powinna znaleźć się na „wyposażeniu”.

Sam wygląd słuchawek jest już także znany. Skojarzenie z fasolą nasuwa się samo, ale nie jest to coś, co powinno odrzucać od sprzętu. To raczej kwestia przyzwyczajenia, bo jeżeli Galaxy Buds Live będą sprawowały się dobrze, ich wygląd będzie kwestią drugorzędną. Dalej ważną, ale jednak nie najważniejszą. Oprócz ANC wiadomo także, że słuchawki będą wyposażone w funkcję, która po przytrzymaniu jednej z nich, pozwoli na kontrolowanie dźwięku w aplikacji. Z jej pomocą będzie można także zlokalizować same słuchawki, co może być pożyteczne dla osób, które często gubią podobnego rodzaju sprzęty.

Zobacz też: Oppo Watch z Wear OS nadciąga.

Galaxy Buds Live pojawią się w trzech wariantach kolorystycznych – Mystic Black, Mystic Bronze oraz Mystic White. Wszystkie informacje o słuchawkach Samsunga powinniśmy poznać już 5 sierpnia, czyli za niecałe dwa tygodnie. Wtedy też oficjalnie zobaczymy Galaxy Note20 czy Galaxy Watch 3. Wydarzenie Samsunga będzie można oglądać na stronie producenta. Zobaczymy, czym ten jeszcze nas zaskoczy.

Źródło: Android Police

Motyw