Redmi z wysuwanym aparatem

Xiaomi nie dotrzymało słowa? Nadchodzi flagowy Redmi z wysuwanym aparatem

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Szef Redmi jakiś czas temu stwierdził, że Redmi K30 Pro będzie ostatnim smartfonem od Xiaomi z wysuwanym modelem aparatu. Widocznie jednak firma zrewidowała swoje plany. Redmi ma uruchomić swój pierwszy smartfon z MediaTekiem Dimensity 1000+. Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że ma to być urządzenie z bezramkowym ekranem OLED o odświeżaniu 120 Hz. Jeśli zaś chodzi o aparat selfie, to będzie on ukryty w obudowie i wysuwany w razie potrzeby. Tak, jak miało to miejsce do tej pory w serii K Pro od Redmi. 

Redmi z wysuwanym aparatem

Redmi z wysuwanym aparatem

Co ciekawe według wcześniejszych przecieków producent miał postawić w tym przypadku na ekran LCD. Nie wiadomo czy to kwestia błędnych informacji, zmiany decyzji producenta, czy też czeka nas nie jeden, a dwa modele flagowców z MediaTekiem od Redmi. Nie wiadomo także, czy urządzenia te zadebiutują jako przedstawiciele linii K30, czy Redmi przyśpieszy premierę serii K40. Możliwe również, że producent przygotuje specjalną serię dla smartfonów z flagowymi układami od MediaTeka. Biorąc pod uwagę ich atrakcyjne ceny oraz fakt, że obie firmy blisko ze sobą współpracują, to takie rozwiązanie jak najbardziej miałoby tutaj sens.

Zobacz też: Remaster Crysis przesunięty, bo graczom nie podobało się to, co zobaczyli

Do tej pory Redmi wypuściła na rynek tylko dwa smartfony 5G zasilanych przez układ MediaTeka. Są to Redmi 10X i Redmi 10X Pro z Dimensity 820. Co ciekawe być może już natknęliśmy się na tego smartfona. Jakiś czas temu certyfikat 3C zdobyło urządzenie Xiaomi z numerem modelu M2006J10C. Sam certyfikat nie mówił nic o specyfikacji, jednak przekazywał pewien mały szczegół. Otóż jeśli to się potwierdzi, to możemy się spodziewać, że będzie ono dostarczane z szybką ładowarką Xiaomi MDY-11-EX 33W, podobnie jak Redmi K30 Pro. 

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy