Samsung Galaxy Note Edge zadebiutuje w Europie, w tym także w Polsce!

Newsy

note_4_edge_preorder_kv

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Samsung Galaxy Note Edge od samego początku uznawany był za model ekskluzywny, a sam producent określał go jako „limited edition concept device” (limitowane urządzenie koncepcyjne). Wygląda jednak na to, że koreański gigant zdecydował się uruchomić sprzedaż phabletu w większej liczbie krajów, niż sądzono przed premierą. Na blogu SamMobile pojawiła się lista kolejnych 22 krajów, w których będziemy w stanie dostać własny egzemplarz urządzenia. W zestawieniu tym widnieje również Polska!

 

Pomimo, że model ten będzie osiągalny w naszym kraju, wciąż spekuluje się o sporych problemach z jego dostępnością w Europie. Sam Note Edge został wyceniony na Starym Kontynencie na kwotę 899 euro, a powinien trafić na półki sklepowe już 12 Grudnia w Danii, a następnie w pozostałych krajach.

 

 

Poniżej lista krajów w których już wkrótce kupimy Samsung Galaxy Note Edge z podziałem na warianty regionalne:

SM-N915FY: 

Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Luksemburg, Hiszpania, Włochy, Szwajcaria, Polska, Francja, Dania, Finlandia, Islandia, Norwegia, Szwecja, Austria, Portugalia

SM-N915F: 

Rosja, Kazachstan

SM-N915G: 

Indie, Australia, Singapur, Nepal

 

 

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, jeszcze w tym roku będziemy mogli kupić bardzo drogi prezent na święta. Jesteście zainteresowani zakupem phabletu z futurystycznym wyświetlaczem?

 

 

Źródło: SamMobile

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x