PS Plus to opcjonalny abonament dla właścicieli PlayStation 4 i nie tylko. Jego posiadanie uprawnia użytkowników m.in. do grania po sieci, a także otrzymywania co miesiąc co najmniej dwóch bezpłatnych gier. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w ramach czerwcowego PlayStation Plus, subskrybenci dostaną m.in. Call of Duty: WWII. Wygląda jednak na to, że właśnie poznaliśmy drugi tytuł, który trafi do graczy w przyszłym miesiącu.

PS Plus czerwiec 2020 – druga gra najprawdopodobniej została właśnie ujawniona

Drugą grą w czerwcowym wydaniu PlayStation Plus, tuż obok Call of Duty: WWII, będzie najprawdopodobniej Star Wars: Battlefront II. Wskazuje na to reklama w serwisie YouTube, na którą zwrócił uwagę jeden z użytkowników Twittera. Na szczęście mężczyzna zdecydował się opublikować ją na swoim profilu, aby jeszcze więcej osób mogło się dowiedzieć, co czeka subskrybentów PS Plus w czerwcu.

Zobacz także: PlayStation Plus ma już ponad 40 milionów subskrybentów

Jeśli przeciek okaże się prawdziwy, a wszystko na to wskazuje, to zapowiada się naprawdę mocny miesiąc. Call of Duty: WWII można już pobierać, a Star Wars: Battlefront II powinien trafić do abonentów PS Plusa już za kilka dni.

Kup 12-miesięczną subskrypcję PlayStation Plus w mega promocji (tylko do 7 czerwca):

Źródło: Twitter (@AllGamesDelta_)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.