Oferta PS Plus w czerwcu jest już częściowo znana, a produkcję, która zawita do subskrybentów, zapowiedziało samo… Sony. To trochę zmiana taktyki, bo do tej pory producent informował o tytułach zmierzających do PS Plus później i od razu w całości. Tymczasem już dziś dostaliśmy potwierdzenie tego, co czeka na graczy w czerwcowej ofercie.

PS Plus w czerwcu z pierwszym tytułem

Nie lada niespodziankę zrobiło dziś swoim fanom Sony. Na oficjalnym profilu ogłoszono bowiem, że pierwszą grą, która zawita do PS Plus w czerwcu, będzie Call of Duty: WWII. To zdecydowanie miła niespodzianka, a szczególnie dla tych, którzy nie mieli wcześniej możliwości sprawdzenia produkcji na własną rękę. Co więcej, z samym jej ściągnięciem na dysk konsoli, nie będą musieli czekać. Produkcja będzie dostępna już od jutra, czyli 26 maja. Obecnie dalej można korzystać z majowej oferty dla subskrybentów. Przypomnijmy, że znajdują się w niej Cities: Skylines oraz Farming Simulator 19.

Call of Duty, które teraz zyskuje coraz większą popularność dzięki dodatkowi Warzone, to duża produkcja. Tytuł, który trafi do PS Plus w czerwcu, swoją premierę miał w listopadzie 2017 roku, więc mówimy o całkiem nowej odsłonie popularnej strzelanki. Sama produkcja jest też poniekąd odpowiedzią developera na życzenia samych graczy. Ci domagali się wręcz tego, by seria powróciła do realiów z Drugiej Wojny Światowej, a nie próbowała czegoś nowego, gdzie akcja działa się w przyszłości. Modły zostały wysłuchane, a gracze względnie zadowoleni.

Zobacz też: Subskrypcja na PS Plus z dużą przeceną

Gracze mogą liczyć na kilka godzin kampanii, którą rozegrają sami lub też rzucić się w wir walki w potyczkach wieloosobowych. Call of Duty: WWII to jednak pierwsza z produkcji, która pojawi się w czerwcu w PS Plus. Kolejny tytuł powinniśmy poznać niebawem i trzeba mieć nadzieję na to, że będzie równie interesujący, co ten.

Źródło: Sony

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.