Wiele osób słysząc hasło „programy graficzne”, myśli „Adobe”. Nie da się ukryć, że właśnie ta firma cieszy się mianem najpopularniejszej w branży. Warto jednak znać też angielskiego Serifa, który odpowiada za programy z rodziny Affinity, będące świetnymi alternatywami dla produktów Adobe. Nie tak dawno temu pisałem, że można je nabyć o 50% taniej w ograniczonej czasowo promocji, która już dawno powinna zostać zakończona, ale nie została. Wszystko dlatego, że producent zdecydował się ją przedłużyć, o czym zdecydowanie warto poinformować.

Programy graficzne Affinity wciąż dostępne o 50% taniej

Prawie darmowa Alternatywa Photoshop

Na chwilę obecną Serif ma w ofercie trzy programy graficzne z rodziny Affinity: Photo, Designer i Publisher. Są to kolejno alternatywy dla takich programów Adobe jak Photoshop, Illustrator i InDesign. Cena regularna każdego z nich w wersji na komputery wynosi 239,99 zł za licencję dożywotnią, jednak teraz w ramach przedłużonej promocji, można je nabyć aż o połowę taniej.

Zobacz także: [Promocje dnia] Motorola One Action, HyperX CloudX, Lenovo Yoga S730-13IML i więcej w fantastycznych cenach!

Oferta potrwa ostatecznie do 20 czerwca. Osobom, które nie są przekonane co do zakupu, polecam skorzystanie z 90-dniowego okresu próbnego, który obowiązuje w stosunku do wszystkich programów.

Źródło: Serif

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.