Nadchodzi LG G Flex 2 – mniejszy, ale z wyższą rozdzielczością

Newsy

LG-G-Flex-660x330

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Prawie rok temu poznaliśmy pierwsze smartfony z wygiętymi ekranami, więc zgodnie z prawami rynku najwyższy czas na następców. Na ile model Samsunga – Galaxy Round był bardzo nieudany i chyba został zastąpiony przez Note Edge, to LG G Flex został ciepło przyjęty. Nie powinno więc dziwić, że zaczynają docierać do nas pierwsze informacje o jego następcy.

 

Źródła w kierownictwie LG India podają, że następca pierwszego wygiętego smartfonu firmy zostanie wyposażony w mniejszy niż 6 calowy ekran, za to z martycą o wyższej rozdzielczości. Da to akceptowalne wśród flagowców zagęszczenie pikseli na poziomie ok. 245dpi. Wprawdzie informator wspomina, że LG G Flex 2 będzie miał rozdzielczość wyższą niż Full HD, ale prawdopodobnie nie powinniśmy liczyć na QHD.

 

LG G Flex z tłumu wyróżniały przede wszystkim dwie cechy. Mowa oczywiście o wygiętym ekranie oraz pleckach pokrytych materiałem samoleczącym niewielkie ryski. Co do zakrzywienia następcy nie powinniśmy mieć wątpliwości, jednak źródło nie wspomina nic o technologi Self-Healing, więc możliwe, że nie zobaczymy jej w Flex 2.

 

LG G Flex 2 trafi na sklepowe półki prawdopodobnie jeszcze przed końcem roku. Tradycyjnie najpierw na rodzimym dla producenta rynku. Niestety nie wiemy ile będziemy musieli za niego zapłacić.

 

 

Źródło: Gizbot.com via Phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x