Galaxy S9 tryb nocny

One UI 2.1 może jednak nie trafić na Samsunga Galaxy S9 i Galaxy Note9

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung to prawdziwy gigant, którego smartfony, jak i zresztą inne urządzenia, cieszą się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Nie da się ukryć, że producent w ostatnim czasie naprawdę dba o użytkowników swoich starszych smartfonów, racząc ich regularnymi aktualizacjami. Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że Samsung udostępni One UI 2.1 na swoje starsze flagowce. Niestety najnowsze doniesienia sugerują, że rodziny Galaxy S9 i Galaxy Note9 zostaną jednak pominięte.

Serie Galaxy S9 i Galaxy Note9 jednak bez aktualizacji do One UI 2.1? To niestety bardzo możliwe

samsung galaxy note9

Kilkanaście dni temu na łamach forów społecznościowych Samsunga jeden z tamtejszych moderatorów poinformował, że One UI 2.1 trafi m.in. na rodziny Galaxy S9 i Galaxy Note9. Niestety teraz kolejny post utworzony przez innego pracownika Samsunga na tym samym forum mocno sugeruje, że koreański gigant jednak nie wypuści wyczekiwanej aktualizacji dla flagowców z 2018 roku.

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi 9T, Huawei P30, Garmin Fenix 6S PRO i więcej w fenomenalnych cenach!

Oczywiście plany firmy mogą się zmienić na przestrzeni czasu, więc jeszcze nie wszystko stracone. Rzecz jasna równie dobrze może się okazać, że rację miał pierwszy pracownik, a to drugi się myli. Jedno jest natomiast pewne: moderatorzy Samsungowego forum niezbyt dobrze radzą sobie z udostępnianiem informacji, które mogą potencjalnie zainteresować miliony osób. Na chwilę obecną niczego nie możemy brać za pewnik, a przynajmniej do czasu, aż Samsung nie wyda stosownego komunikatu prasowego.

Źródło: GSMArena

Motyw