ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
samsung galaxy s10

Samsung udostępni One UI 2.1 na swoje starsze flagowce

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

One UI to nakładka, która jest dostępna na smartfonach Samsunga. Z jej najnowszej wersji oznaczonej numerem 2.1 korzystają obecnie tylko cztery urządzenia (Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy Z Flip), jednak jak właśnie zapowiedział koreański gigant, One UI 2.1 trafi także do użytkowników jego starszych flagowców.

One UI 2.1 zmierza na starsze flagowce Samsunga

One UI

One UI 2.1 wprowadza stosunkowo niewiele zmian i nowości względem One UI 2.0, ale zawsze coś. Wśród najważniejszych należy wymienić przede wszystkim przycisk umożliwiającym przełączanie się pomiędzy konkretnymi częstotliwościami odświeżania ekranu na kompatybilnych smartfonach, integracji aplikacji Zegar ze Spotify, a także poprawkach w kwestii bezpieczeństwa i prywatności.

Zobacz także: Kierownictwo Huawei znowu może spać spokojnie – USA przedłuża firmie licencje

Dziś dowiedzieliśmy się, że One UI 2.1 trafi także na starsze flagowce Samsunga, a konkretniej na rodzinę Galaxy S10, Galaxy Note10, Galaxy S9 i Galaxy Note9. O dobrej nowinie poinformował jeden z moderatorów forum społecznościowego Samsunga, więc z pewnością wie, co mówi. Kiedy aktualizacja zacznie docierać do posiadaczy wymienionych smartfonów? Niestety na razie nie wiadomo, ale biorąc pod uwagę ostatnie tempo Samsunga, to zapewne już niedługo. Kiedy firma zdecyduje się podać konkretną datę, to na pewno was o tym poinformujemy. Na chwilę obecną wszystkim zainteresowanym nową wersją oprogramowania nie pozostaje nic innego, jak regularne próby wywołania uaktualnienia ręcznie.

Źródło: Sammobile

Sprawdź najnowsze wpisy