Kiedy zobaczymy nowe tablety Acer w Polsce?

Newsy

acerandroid-tablet01

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

W ostatnich tygodniach sporo się dzieje wokół nowych urządzeń firmy Acer. Tajwański producent wprowadził niedawno do sprzedaży pierwszy tablet wyposażony w system Honeycomb 3.2 oraz ekran 7″ – Iconia Tab A100. Jego specyfikacja jest bardzo zachęcająca, sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor NVidia Tegra2 o taktowaniu 1 GHz wspomagany przez 1 GB RAM, do tego 8 bądź 16 GB pamięci wewnętrznej. Rozdzielczość ekranu to 1024×600.

Z naszych informacji wynika, że na polskim rynku będzie on dostępny już we wrześniu. W tym samym czasie powinniśmy na półkach zobaczyć też Iconia Tab A501 wyposażoną w Honeycomb 3.2 oraz modem 3G.

Niedawno pisaliśmy też o Iconii Smart z ekranem 4,8″ o rozdzielczości 1024×480. Okazuje się, że i ona doczeka się premiery nad Wisłą, a ta ma mieć miejsce już w październiku tego roku. Nie znamy jednak sugerowanej ceny urządzenia, przypomnijmy więc, że wg niemieckiego oddziału Acera ma ona wynosić ok. 500€. Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do kolejnych opóźnień.

Jak widać tajwański producent zaczął w końcu poważniej traktować polski rynek. Kto wie, może w przyszłości w oficjalnej dystrybucji znajdą się też smartfony Acera?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x