Samsung Gear Solo jako nowy smartwatch z równoległą premierą z Galaxy Note 4 na IFA w Berlinie

Newsy

Group_Gear 2, Gear 2 Neo

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niecały miesiąc dzieli nas od poznania kolejnych interesujących nowości, które mogą namieszać na rynku smartfonów z Androidem. Jednak na targach IFA w Berlinie to nie jedyne urządzenia, na które zwrócimy szczególną uwagę. Coraz częściej na językach wielu miłośników „Robocika” pojawiają się także smartwatche.

 

Zdecydowanym liderem rynku inteligentnych zegarków jest Samsung, który marketingiem, promocją i ilością dostępnych modeli z serii (Galaxy) Gear wybił się na szczyt. Niemniej jednak to dopiero początek tej rywalizacji, ale Koreańczycy nie zamierzają się poddawać. Wszystko wskazuje na to, że razem z premierą Galaxy Note 4 ujrzymy kolejnego smartwatcha z Azji i tym razem będzie to znany nam już po części Gear Solo. Ten inteligentny zegarek ma wyróżniać się przede wszystkim jedną cechą w stosunku do konkurencji – jego możliwości nie będą odkrywane dopiero po podłączeniu ze smartfonem, gdyż we wnętrznościach tego smartwatcha znajdziemy slot na kartę nanoSIM, co pozwoli chociażby na stałe połączenie z Internetem, ale także – być może – połączenia telefoniczne przy użyciu słuchawki Bluetooth.

 

Design Gear Solo ma nawiązywać do znanych nam inteligentnych zegarków z serii Gear 2 (widocznych na początku newsa) i tym samym system, który ma zarządzać tą nowością będzie Tizen – na Android Wear jeszcze przyjdzie czas.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x