tatuaz moto x

Jeśli od zawsze chciałeś mieć tatuaż, ale często oddajesz krew i nie chcesz tego przerywać to jest dla Ciebie rozwiązanie. Specjalnie stworzone „cyfrowe tatuaże” pozwolą Ci zaoszczędzić czas, zadbać o smartfona, a przede wszystkim choć w minimalnym stopniu spełnić marzenie. Sęk w tym, że musisz posiadać jeszcze odpowiedni model telefonu.

 

Odblokowanie smartfona jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Koniec z wciskaniem „Power”, dotykaniem ekranu czy przesuwaniem po nim palcem. Firma VivaLink stworzyła specjalne tatuaże, dzięki którym w szybki sposób odblokujemy swój sprzęt. Dokładniej mówiąc występują one w postaci naklejek, które po prostu możemy umieścić np. na swoim nadgarstku i zwyczajnym dotknięciem zaoszczędzić sobie wciskania guzików. Działa to szybko i komfortowo. Naklejki są niemal niewidoczne, a zastosowany klej poradzi sobie z kilkudniowym użytkowaniem we wszystkich warunkach – w biurze, pod prysznicem oraz w basenie. Jak widać oferta jest skierowana dla osób prowadzących siedzący tryb życia jak i aktywnych fizycznie.

Jednak, by móc skorzystać z tego gadżetu potrzebujemy do tego Moto X. Na pomysł takiego sposobu odblokowywania telefonu wpadła Motorola. Chcą, by ludzie bardziej zadbali o bezpieczeństwo swoich danych. Ponadto przeprowadzone badania wykazują, że większość ludzi spędza jednorazowo około 2.3 sekundy na operacji odblokowania telefonu, a robi to 40 razy w ciągu dnia. Jest to tak niewygodne, że po prostu zaprzestają korzystać z zabezpieczeń w postaci hasła bądź wzoru.

tatuaz moto x

Ile taka zabawa może nas kosztować? Tatuaże dostępne są do kupienia na stronie producenta w opakowaniu zawierającym 10 sztuk. Koszt jedne paczki wynosi 10 dolarów. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że żywotność jednej naklejki to raptem kilka dni może się to wydać sporym wydatkiem na dłuższą metę. Choć z drugiej strony jest to ciekawa alternatywa na odblokowywanie ekranu w swojej Moto X.

 

Zainteresowani? Chcielibyście takiej dogodności doświadczyć ze swoimi smartfonami, niekoniecznie ze stajni Motoroli?

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.