HBO GO to bez dwóch zdań jeden z największych i najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie. W ofercie giganta można znaleźć tysiące interesujących filmów i seriali, a jakby tego było mało, platforma cały czas dodaje coś nowego. Dla osób choć trochę interesujących się branżą nie powinno to być niczym dziwnym, bowiem HBO GO musi regularnie aktualizować swoją bibliotekę, aby utrzymać przy sobie zainteresowanie obecnych użytkowników oraz przyciągać nowe osoby, bowiem biznes musi się kręcić. Dziś w serwisie pojawiło się kilka nowych tytułów, więc nie pozostaje nam nic innego, jak się z nimi zapoznać.

Nowości na HBO GO – co tym razem dodano? Grudzień 2019

HBO GO za darmo

HBO GO wprowadza zmiany w swojej bibliotece niemal codziennie. Dziś platforma dodała kilka tytułów – nie dużo, ale myślę, że i tak warto o nich wspomnieć. Nie ma co przedłużać – pełna lista nowości prezentuje się następująco:

  • Władcy chaosu [+ audio, + napisy]
  • Wataha (2014) [odcinek S03E04] [+ audio, + napisy]
  • Opowiedz mi bajkę (2018) [odcinek S02E04] [+ audio, + napisy]
  • Filmy i gwiazdy (2018) [odcinek S11E52] [+ audio]

Zobacz także: [Promocje dnia] PlayStation 4 Slim, Honor 9X, powerbank Hama i więcej w świetnych cenach

Jeśli liczyć nowe odcinki seriali, to dziś w tytułowym serwisie pojawiły się cztery nowe pozycje. A skoro już o serialach mowa, to koniecznie zerknijcie na moje zestawienie przedstawiające najlepsze seriale HBO GO – kto wie, może akurat coś Was zainteresuje? Dajcie znać w komentarzach, z których nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.