Jak wygląda HTC Puccini?

Newsy

htc-logo

Każdy, kto śledzi wydarzenia dotyczące HTC Puccini wie jak bardzo przeciąga się jego premiera. Co jakiś czas dostajemy informacje, że lada moment tablet ujrzy światło dzienne, jednak tajwański producent najwyraźniej się nie śpieszy.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ale wreszcie mamy coś konkretnego – wygląd, który możecie podziwiać poniżej:

htcPucciniPrzod

htcPucciniTyl

Dzięki niemu wiemy też trochę więcej – Puccini wyposażony będzie w: aparat 8 Mpx, podwójnego flesza, głośniki stereo oraz mikrofon. Rozdzielczość matrycy aparatu jest zaskakująco duża, być może będzie to najlepszy tablet do robienia zdjęć. Wiadomo również, że – podobnie jak w HTC Flyer – tutaj też będzie możliwość używania Stylusa.

Pozostała specyfikacja jest ciągle zagadką. Gwoli przypomnienia, mówi się o 10-calowym wyświetlaczu (zdjęcie zdaje się to potwierdzać) o rozdzielczości 1280×800 oraz dwurdzeniowym procesorze Snapdragon z częstotliwością taktowania 1,5 GHz.

Niestety, w górnym rogu tabletu widnieje logo amerykańskiego operatora, więc Puccini może trafić do Europy z opóźnieniem i/lub pod inną nazwą.

źródło: bgr.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x