Dokładnie 5 listopada premierę na PC miało Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games. Początkowo tytuł dostępny był wyłącznie poprzez Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store. Gracze, którzy cierpliwie czekali na pojawienie się gry na Steam, już za kilka dni zostaną wynagrodzeni. Otóż Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na Steam już za 5 grudnia, więc niektórzy już wiedzą, jaki mogą zażyczyć sobie prezent od Mikołaja.

Ile będzie kosztowało Red Dead Redemption 2 na Steam?

red-dead-redemption-2-steam

Mimo że karta produktu na Steam jest już aktywna, to nadal nie została ujawniona cena. W związku z tym nie ma jeszcze możliwości zamówienia gry. Najprawdopodobniej jednak cena będzie taka sama jak w innych miejscach i wyniesie 249,90 złotych za podstawową wersję. Dostępne będą również wydania Special i Ultimate, oferujące graczom dodatkowe bonusy. Podobnie jak w przypadku Epic Games Store, tak i na Steam gra będzie wymagała połączenia z Rockstar Games Launcher. Tym sposobem zmienia się głównie platforma, do której przypiszemy RDR2.

Zobacz też: AMD deklasuje Intela na listach sprzedaży Amazona

Miejmy nadzieję, że stan techniczny gry pozwoli na bardziej komfortową rozgrywkę, aniżeli miało to miejsce w momencie debiutu na PC. Przez długi czas gracze narzekali na masę najróżniejszych błędów, często uniemożliwiających komfortową grę. Dopiero seria aktualizacji i łatek sprawiła, że Red Dead Redemption 2 na komputerach osobistych jest tytułem w miarę grywalnym. Nadal jednak należy spodziewać się mniej lub bardziej irytujących błędów. W momencie nadchodzącej premiery stan techniczny gry z pewnością będzie lepszy niż miało to miejsce 5 listopada.

Źródło: Steam

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Marcin Nic

Pasjonat wszelkich urządzeń mobilnych i nowinek technologicznych. Sympatyk koszykówki zza wielkiego oceanu. W wolnej chwili widz seriali i filmów o tematyce wojennej z różnych okresów historycznych.