red-dead-redemption-2-steam

Red Dead Redemption 2 na Steam już na początku grudnia

Newsy

Dokładnie 5 listopada premierę na PC miało Red Dead Redemption 2 od Rockstar Games. Początkowo tytuł dostępny był wyłącznie poprzez Rockstar Games Launcher oraz Epic Games Store. Gracze, którzy cierpliwie czekali na pojawienie się gry na Steam, już za kilka dni zostaną wynagrodzeni. Otóż Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na Steam już za 5 grudnia, więc niektórzy już wiedzą, jaki mogą zażyczyć sobie prezent od Mikołaja.

Ile będzie kosztowało Red Dead Redemption 2 na Steam?

red-dead-redemption-2-steam

Mimo że karta produktu na Steam jest już aktywna, to nadal nie została ujawniona cena. W związku z tym nie ma jeszcze możliwości zamówienia gry. Najprawdopodobniej jednak cena będzie taka sama jak w innych miejscach i wyniesie 249,90 złotych za podstawową wersję. Dostępne będą również wydania Special i Ultimate, oferujące graczom dodatkowe bonusy. Podobnie jak w przypadku Epic Games Store, tak i na Steam gra będzie wymagała połączenia z Rockstar Games Launcher. Tym sposobem zmienia się głównie platforma, do której przypiszemy RDR2.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Zobacz też: AMD deklasuje Intela na listach sprzedaży Amazona

Miejmy nadzieję, że stan techniczny gry pozwoli na bardziej komfortową rozgrywkę, aniżeli miało to miejsce w momencie debiutu na PC. Przez długi czas gracze narzekali na masę najróżniejszych błędów, często uniemożliwiających komfortową grę. Dopiero seria aktualizacji i łatek sprawiła, że Red Dead Redemption 2 na komputerach osobistych jest tytułem w miarę grywalnym. Nadal jednak należy spodziewać się mniej lub bardziej irytujących błędów. W momencie nadchodzącej premiery stan techniczny gry z pewnością będzie lepszy niż miało to miejsce 5 listopada.

Źródło: Steam


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x