samsung galaxy note 3 neo

 

Świat plotek nigdy nie zginie dopóki technologia będzie się rozwijała. Tym samym nie dziwią nas kolejne informacje dotyczące specyfikacji nadchodzących smartfonów i tak oto coraz częściej słyszymy o Galaxy Note 4. Tym razem poznaliśmy niemalże pewny punkt ze specyfikacji tego phabletu.

 

Samsung dotychczas bardzo pilnie strzegł swoich tajemnic związanych z ważnymi dla firmy modelami, ale w ciągu ostatnich kilku miesięcy wyraźnie ta kwestia się u Koreańczyków pogorszyła. Poznaliśmy niemalże w każdym calu Galaxy F, Galaxy S5 Active oraz Mini. To tylko kilka przykładów, ale teraz zaczyna się pogoń za odkryciem kart Galaxy Note 4 zanim nadejdzie jego premiera. Tak też dzisiaj dowiedzieliśmy się, że wyświetlacz w tym modelu będzie posiadał przekątną 5,7-cala. Zostało to potwierdzone poprzez wysłanie prototypów do testów Dodatkowo możemy dodać, że rozdzielczość prezentowana przez ten panel nie będzie się różnić od nadchodzącego standardu, a więc QHD (2560×1440).  Nie zapomnijmy również o plotce mówiącej o dwóch wersjach Galaxy Note 4, z której jedna ma być ze standardowym wyświetlaczem (powyższa), a druga ma korzystać z wyświetlacza typu YOUM.

 

Mimo wszystko wciąż dużo czasu przed prezentacją najnowszego flagowego phabletu Samsunga, gdyż ta najprawdopodobniej będzie miała miejsce we wrześniu podczas targów IFA w Berlinie.

 

 

źródło: GSMarena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.