Smartfony z rodziny Galaxy S10 i Galaxy Note10 dostały dostęp do bety Androida 10 z OneUI 2.0 już dość dawno temu. W międzyczasie wiele osób pytało, kiedy rozpoczną się beta testy najnowszego wydania Zielonego Robocika na zeszłoroczne flagowce Samsunga, jednak nie potrafiliśmy udzielić odpowiedni na to pytanie, gdyż jej po prostu nie znaliśmy. Teraz uległo to zmianie, bo wiemy już, kiedy użytkownicy serii Galaxy S9 i Galaxy Note9 mogą się spodziewać wyczekiwanej aktualizacji.

Beta Android 10 na Galaxy S9 i Galaxy Note9 – kiedy się pojawi?

custom rom Android 10

Android 10 miał swoją premierę niecałe trzy miesiące temu, a już trafił na naprawdę sporo urządzeń (licząc wersje beta). Kolejnymi smartfonami, które wkrótce dostaną aktualizację, będą ubiegłoroczne flagowce Samsunga – rodzina Galaxy S9, w której skład wchodzi Galaxy S9 i Galaxy S9+ oraz Galaxy Note9. Na oficjalnym forum firmy pojawił się post pracownika Samsunga, który jest odpowiedzialny za testowe wydania systemu. Poinformował on, że beta testy Androida 10 z One UI 2.0 na Galaxy S9 rozpoczną się w przyszłym tygodniu, a na Galaxy Note9 – w tym.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: Aż 30 produkcji wkrótce zniknie z HBO GO. Zapoznaj się z pełną listą usuwanych tytułów

Niestety dokładnych dat nie podano. Warto wziąć pod uwagę fakt, że przytoczone terminy dotyczą Korei Południowej, co oznacza, że aktualizacja dotrze do pierwszych użytkowników pozostałych państw (w tym Polski) najprawdopodobniej w ciągu kilku dni od premiery we wspomnianym kraju. Zamierzacie instalować betę, czy może czekacie na stabilne wydanie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.