Orange jest firmą dobrze znaną wśród fanów piłki nożnej – ten pomarańczowy operator aktywnie wspiera naszych zawodników i za każde zwycięstwo Polaków klientom oferuje darmowe pakiety danych. Tym razem, po wczorajszym zwycięstwie z Izraelem, możemy bezpłatnie odebrać 2 GB internetu. Jak to zrobić?

Orange – darmowe 2 GB internetu za mecz Polska – Izreal. Jak aktywować pakiet?

Jeśli jesteście klientami sieci Orange i chcecie aktywować bezpłatny pakiet danych, to nie ma niczego prostszego – wystarczy, że wyślecie SMS-a o treści BRAWOPL pod numer 233. Koszt wiadomości jest zgodny z taryfą operatora, jednak nie zapłacicie za nią więcej niż 20 groszy. Oferta ważna jest jeszcze przez 11 godzin (czyli praktycznie do końca dnia). Promocyjny internet ważny jest przez 3 dni od momentu aktywacji i wykorzystywany jest przed innymi pakietami danych.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz też: Samsung proponuje wynajem smartfonów. Czy od teraz nic nie będzie już na własność?

Opisywana w tym artykule oferta dostępna jest w ofercie na abonament i na kartę. Skorzystajcie z niej, póki jest to możliwe!

Źródło: Orange
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.