Jabra to lider w dziedzinie komunikacji audio i wideo. Firma pochwaliła się dziś, że jej sprzęt do wideokonferencji Jabra PanaCast został wybrany przez Zoom Video Communications, Inc. do obsługi rewolucyjnej funkcji teleobecności (ZoomRooms Speaker Switching).

Jabra wybrana przez Zoom

Jabra PanaCast

Decyzja Zoom była podyktowana faktem, że Jabra PanaCast to jedyna kamera klasy biznesowej, która oferuje tak zaawansowane funkcjonalności potrzebne do zapewnienia pełni wrażeń oferowanych przez Zoom Rooms. Czym jednak jest funkcja ZoomRooms Speaker Switching? Odpowiedź jest prosta – to rozwiązanie, którego zadaniem jest zapewnienie wszystkich niezbędnych narzędzi do prowadzenia wideokonferencji i umożliwienie użytkownikom dołączanie do niej jednym kliknięciem.

Zobacz także: Przeciwnicy 5G po raz kolejny pokazali swoje prawdziwe oblicze. Złapano ich na próbie zniszczenia krakowskiego nadajnika ze szlifierką kątową w rękach

Kamera Jabra PanaCast jest idealna do pary z opisywanym rozwiązaniem, bo gdy współpracują, to są w stanie zapewnić o wiele bardziej immersyjne doświadczenia osobom, które w danej chwili uczestniczą w wideokonferencji.

Jabra PanaCast posiada certyfikat Zoom Rooms. Została wybrana, ponieważ jako pierwsza kamera może samodzielnie dostarczyć trzy pojedyncze strumienie wideo. Oznacza to, że trzy różne perspektywy
kamery będą współdziałały z funkcją przełączania głośników Zoom Rooms oraz z trzema mikrofonami wykrywającymi, która strona w danej chwili mówi.

Zapowiada się długa i owocna współpraca.

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.