Oppo N1 Mini oficjalnie – tańsza i gorsza odmiana smartfonu z górnej półki

Newsy

oppo n1 mini 4

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Chińskie firmy mimo że nie mają jeszcze tak wyrobionej marki jak chociażby Samsung, Sony, LG czy też inne to oferują równie dobre produkty, a czasami nawet i lepsze – szczególnie pod kątem ceny. Jednak ten ostatni aspekt nie zawsze dotyczy jednej firmy z Państwa Środka.

 

Tym producentem jest oczywiście Oppo, który jak równy z równym walczy z bardziej mainstreamowymi markami o miano najlepszej firmy produkującej smartfony. Tym samym Chińczycy idą razem z modą tworzenia pomniejszonych wersji flagowych smartfonów i tak oto dzisiaj został przedstawiony model N1 Mini. Urządzenie to nawiązuje do pierwowzoru głównie obrotowym mechanizmem aparatu oraz designem i tak naprawdę to jedyne elementy, które mówią nam, że mamy do czynienia z jedną z odmian N1. Tak oto pomniejszona wersja cechuje się następującymi danymi:

 

  • 5-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 1280×720;
  • 8-rdzeniowy układ MediaTek z 1 GB RAM;
  • akumulator o pojemności 2140 mAh;
  • aparat 13 MPx;
  • wymiary: 148.4 x 72.2 x 9.2 mm;
  • waga: 150 g;
  • system Color OS 1.4 bazujący na Androidzie 4.2 Jelly Bean.

 

Producent nie ujawnił danych odnośnie ceny ani możliwości pojawienia się wersji CyanogenMod, ale N1 Mini trafi do sprzedaży już 10 czerwca.

 

oppo n1 mini 5 oppo n1 mini 3 oppo n1 mini 2 oppo n1 mini 1

 

Wciąż najważniejszym aspektem pozostaje aparat, który może okazać się najlepszy w swojej klasie cenowej. Pod warunkiem, że pomniejszona wersja N1 będzie proporcjonalnie tańsza w stosunku do pozostałych produktów Oppo.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x