Samsung Galaxy Tab S z czytnikiem linii papilarnych

Newsy

samsung galaxy tab s czytnik

Rynek tabletów wciąż wygląda ubogo w stosunku do ilości smartfonów. To nie dziwne – ten pierwszy typ urządzenia jest większy, mniej poręczny i większość osób woli jeszcze pozostać przy laptopach. Jednak nadchodzący model Samsunga możliwe, że będzie w stanie to w pewnym stopniu odmienić.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Galaxy Tab S, o którym już kilka razy mogliście u nas przeczytać wciąż nie został oficjalnie przedstawiony, ale okazuje się, że jeszcze wszystkiego o nim nie wiemy. Dzisiaj do Sieci przedostała się informacja mówiąca o tym, że najlepszy tablet Samsunga zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych. Dodatkowo 10,5- oraz 8,5-calowe tablety posiadają wyświetlacze (rozdzielczość: 2560×1600) wykonane w technologii SAMOLED toteż cechą charakterystyczną tego typu paneli jest minimalne zużycie energii w przypadku przedstawiania czarnego koloru. Tym samym oba te urządzenia zostaną wyposażone w funkcję znaną z Galaxy S5 mającą na celu oszczędzanie energii poprzez przedstawianie obraz wyłącznie w czarnym i białym kolorze. W tym trybie będziemy mogli korzystać tylko ze zdefiniowanych wcześniej aplikacji.

 

samsung galaxy tab s tryb2 samsung galaxy tab s tryb1 samsung galaxy tab s aparat

 

Zagadką oczywiście pozostaje cena, która z pewnością nie będzie niska. W tym elemencie tkwi właśnie problem z tabletami – są zdecydowanie za drogie i w tych samych pieniądzach jesteśmy w stanie kupić dużo bardziej interesujące urządzenia.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x