samsung galaxy tab s czytnik

Rynek tabletów wciąż wygląda ubogo w stosunku do ilości smartfonów. To nie dziwne – ten pierwszy typ urządzenia jest większy, mniej poręczny i większość osób woli jeszcze pozostać przy laptopach. Jednak nadchodzący model Samsunga możliwe, że będzie w stanie to w pewnym stopniu odmienić.

 

Galaxy Tab S, o którym już kilka razy mogliście u nas przeczytać wciąż nie został oficjalnie przedstawiony, ale okazuje się, że jeszcze wszystkiego o nim nie wiemy. Dzisiaj do Sieci przedostała się informacja mówiąca o tym, że najlepszy tablet Samsunga zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych. Dodatkowo 10,5- oraz 8,5-calowe tablety posiadają wyświetlacze (rozdzielczość: 2560×1600) wykonane w technologii SAMOLED toteż cechą charakterystyczną tego typu paneli jest minimalne zużycie energii w przypadku przedstawiania czarnego koloru. Tym samym oba te urządzenia zostaną wyposażone w funkcję znaną z Galaxy S5 mającą na celu oszczędzanie energii poprzez przedstawianie obraz wyłącznie w czarnym i białym kolorze. W tym trybie będziemy mogli korzystać tylko ze zdefiniowanych wcześniej aplikacji.

 

samsung galaxy tab s tryb2 samsung galaxy tab s tryb1 samsung galaxy tab s aparat

 

Zagadką oczywiście pozostaje cena, która z pewnością nie będzie niska. W tym elemencie tkwi właśnie problem z tabletami – są zdecydowanie za drogie i w tych samych pieniądzach jesteśmy w stanie kupić dużo bardziej interesujące urządzenia.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.