ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OPPO partnerem League of Legends

OPPO zostało oficjalnym partnerem League of Legends

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

OPPO ogłosiło właśnie, że jest oficjalnym partnerem dla League of Legends. Będzie to wieloletnia umowa, w ramach której sponsoring będzie kontynuowany do 2024 roku. Producent smartfonów będzie sponsorował Mid-Season Invitational, All-Star Event oraz Mistrzostwa Świata w League of Legends.

OPPO partnerem League of Legends

OPPO partnerem League of Legends

To partnerstwo oznacza pierwsze wejście OPPO do dużych lig e-sportowych. Producent smartfonów dołączy do takich firm jak Mastercard, Alienware i Louis Vuitton jako oficjalny sponsor gry. Nie jest to zaskakujące, ponieważ OPPO jest sponsorem takich sław jak FC Barcelona, Wimbledon, a nawet ICC (International Cricket Council). Biorąc pod uwagę to dzisiejsze ogłoszenie, nie dziwi fakt, że jeszcze w tym roku można zobaczyć limitowaną edycję League of Legends dla jednego z flagowców firmy. Firma podąża za podobną tradycją po przywiązaniu do FC Barcelona. Widzieliśmy już edycję FC Barcelona Editions modeli Reno 10X Zoom, R11, a nawet R9.

Zobacz też: Usługi Google Play dla AR udostępnione popularnym smartfonom

Rozpoczynając Mistrzostwa Świata LoL w 2019 roku, OPPO będzie miało aktywacje dla MVP prezentowanego przez OPPO, OPPO Cam dla materiałów filmowych zza kulis oraz Welcome to the Rift dla drużyn występujących na Mistrzostwach Świata.

Esports jest szybko rozwijającą się dziedziną sportu na całym świecie. Natomiast League of Legends stało się stylem życia wielu młodych ludzi w ostatnich latach. Jako marka zorientowana na konsumenta, OPPO zawsze poszukuje właściwego sposobu komunikowania się z młodymi ludźmi — naszymi odbiorcami docelowymi. Jest to wspaniałe posunięcie dla Riot i OPPO; partnerstwo pozwoli nam nadal wzmacniać naszą więź z młodymi, kiedy dołączamy do nich, świętując zwycięstwo każdej gry.

— powiedział Brian Shen, wiceprezes OPPO i prezes ds. globalnego marketingu.

Źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy