Google Play Services for AR

Usługi Google Play dla AR udostępnione popularnym smartfonom

Newsy

Pod koniec pierwszego tygodnia sierpnia Google postanowiło zmienić nazwę jednej ze swoich coraz bardziej kluczowych bibliotek. Tym samym pożegnaliśmy ARCore, a poznaliśmy Usługi Google Play dla AR. Tak, to kolejna część, która nie dotyczy najnowszych modeli Huawei, ale akurat w tej kwestii Chińczycy są przygotowani ze swoimi zamiennikami. Niemniej wróćmy do Amerykanów, którzy wymagają dodatkowej certyfikacji urządzeń, aby udostępnić możliwość poznawania rozszerzonej rzeczywistości. W ramach ostatniej aktualizacji listy pojawiło się wiele bardzo popularnych smartfonów.

Już nie ARCore, a Usługi Google Play dla AR wspierają kolejne modele

Google Play Services for AR

Bez zbędnego przedłużania, oto lista nowych smartfonów, które mogą poznać Usługi Google Play dla AR:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Mogłoby się wydawać, że niektóre modele liczą już tyle miesięcy, iż to dziw bierze, żeby dopiero teraz otrzymywały wsparcie dla Usług Google Play dla AR. Jednak cały proces trwa, a też potrzeba nie jest tak wielka, jak mogłoby się wydawać. Pełną listę naturalnie znajdziecie na stronie Amerykanów, gdzie jeszcze widnieje opis ARCore.

Zobacz też: Poznajcie inteligentny pierścień od Amazona.

Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem rozszerzonej rzeczywistości, to nie musicie nic specjalnego robić, aby pobrać Usługi Google Play dla AR. Te oczywiście można znaleźć w Sklepie Play, ale jeśli dana aplikacja korzysta z tych bibliotek, to też wszystko zostanie pobrane automatyczne właśnie wtedy, gdy będzie to potrzebne.

Źródło: XDA Developers


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x