Konferencja Xiaomi

Data konferencji Xiaomi oficjalnie potwierdzona

Newsy

Data głównej konferencji Xiaomi na drugą połowę roku została oficjalnie wyznaczona. Odbędzie się ona 24 września. Tego dnia firma ogłosi dwa nowe smartfony: Xiaomi Mi Mix 5G oraz Mi 9 Pro 5G. Oprócz nowych smartfonów gigant ma zaprezentować także MIUI 11 oraz tejewizor.

Konferencja Xiaomi

Konferencja Xiaomi

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Wygląda na to, że Xiaomi zmieni schemat nazewnictwa nowej serii Mi Mix. Zamiast przyjąć nazwę Mi Mix 4, nowy model będzie się nazywał Mi Mix 5G. Jak potwierdzono wcześniej, Mi 9 Pro 5G będzie korzystał z najszybszej na świecie technologii ładowania bezprzewodowego do 30 W. Jest prawdopodobne, że Mi Mix 5G również będzie korzystał z tego innowacyjnego rozwiązania. Do tych dwóch smartfonów 5G dołączy również nowy model Mi TV. Niewiele wiadomo o tym nowym telewizorze. Jednak może to być sprzęt premium o rozdzielczości 8K. Sensowne jest, aby Xiaomi ogłosiło na imprezie telewizor premium. Kilka dni później OnePlus ogłosi podobne urządzenie.

Zobacz też: Jak zwiększyć bezpieczeństwo swoich danych i kont? Kilka prostych porad

Wreszcie, 24-wrześniowa flagowa konferencja Xiaomi będzie również wykorzystana do ogłoszenia nowego systemu operacyjnego MIUI 11. Mówi się, że nowy system operacyjny będzie posiadał zaktualizowaną konstrukcję ze zunifikowanymi ikonami i nowymi funkcjami, takimi jak m.in. transkrypcja połączeń. Wiele jednak wskazuje na to, że to wciąż nie wszystko. Plotki głoszą, że firma przygotowuje jeszcze kilka pomniejszych niespodzianek w jej trakcie. Jedną z nich ma być smartwatch przeznaczony dla dzieci. To jednak wciąż tylko plotki. Należy więc je traktować z dozą dystansu.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x